MOSS OG OMEGN HK OG DRØBAK HK
Ønsker velkommen til
DOBBEL UTSTILLING MED VALPESHOW.
RÅDE IDRETTSPLASS 27 OG 28. JULI 2019

DHK, lørdag 27 Juli 2019
Gruppe 1
Alle Belgiske fh og Welsh corgi card/pemb:
Augustin Ionescu (ROM) Alle Hollandske , Hvit Gjr,
Rom Carp GJh og Rom Mioritic Sd: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Shetland Sheepdog: Salvador F. Janeiro (POR)
Alle øvrige deltagende raser: Åke Cronander (SWE)
Gruppe 2
Berner sennenhund, Broholmer, Newfoundlandhund, Pinscher og
Pyreneerhund: Shaun Watson (CYP)
Boxer, Grosser Schw Sen,Hovawart, Leonberger og
St Bernhardsh kh/lh: Cristine Watson (CYP)
Alle schnauzer raser: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Grand Danois: Augustin Ionescu (ROM)
Alle øvrige deltagende raser : Polina Simic`(SRB)
Gruppe 3
Yorkshire terrier: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Gruppe 5
Alaska malamute, Eurasier, Finsk spitz, Grosspitz, Grønlandsh,
Islandsk fh, Japansk spisshund, Kleinspitz, Mittelspitz,
Pomeranian og Samojedhund: Polina Simic`(SRB)
Alle øvrige deltagende raser: Cristine Watson (CYP)
Gruppe 6
Dalmatiner: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Rhodesian ridgeback: Salvador F. Janeiro (POR)
Alle øvrige deltagende raser: Shaun Watson (CYP)
Gruppe 7
Alle deltagende raser: Augustin Ionescu (ROM)
Gruppe 8
Am cocker spaniel og Cocker spaniel: Hanne L. Jensen (DEN)
Eng.Springer spaniel, Field spaniel, Sussez spaniel, Welsh
Springer spaniel og Wetterhound: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Alle øvrige deltagende raser: Augustin Ionescu (ROM)
Gruppe 9
Cavalier king Charles spaniel, Chihuahua kh/lh, Chinese crested,
Fransk bulldog og Mops: Åke Cronander (SWE)
Alle puddel raser: Salvador F. Janeiro (POR)
Shih tzu, Tib spaniel og Tib terrier: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Alle øvrige deltagende raser: Hanne L. Jensen (DEN)
Gruppe 10
Whippet: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Alle øvrige deltagende raser: Shaun Watson (CYP)

MOHK, søndag 28 Juli2019
Gruppe 1
Alle australske raser, Collie kh/lh, Pyr Gjh, Rom. Carp/Mioritic: Augustin
Ionescu (ROM) Alle belgiske fh, Alle hollandske gjh, Hvit Gjeterhund og
Welsh corgie cardigan/pembroke: Åke Cronander (SWE)
Alle øvrige deltagende raser: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Gruppe 2
Berner sennenhund, Boxer, Broholmer, Dansk-svensk gårdshund, Grand
Danois, Grosser Schw sennenh, Hovawart, Landseer, Leonberger,
Newfoundlandshund, Pinscher, Pyreneerhund og St.Bernhardsh kh/lh:
Polina Simic`(SRB) Alle schnauzer rasene: Shaun Watson (CYP)
Alle øvrige deltagende raser: Cristine Watson (CYP)
Gruppe 3
Yorkshire terrier: Cristine Watson (CYP)
Gruppe 5
Alaskan malamute, Dansk spitz, Eurasier, Finsk spets, Grosspitz,
Grønlandshund, Islandsk fårehund, Japansk spisshund, Kleinspitz,
Mittelspitz, Pomeranian og Samojedhund: Augustin Ionescu (ROM)
Alle øvrige deltagende raser: Polina Simic`(SRB)
Gruppe 6
Dalmatiner: Salvador F. Janeiro (POR)
Rhodesian ridgeback: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Alle øvrige deltagende raser: Hanne L. Jensen (DEN)
Gruppe 7
Alle deltagende raser: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Gruppe 8
Am cocker spaniel og Am vannspaniel: Augustin Ionescu (ROM)
Clumber spaniel, Eng springer spaniel. Field spaniel. Sussez spaniel
Og Welsh springer spaniel: Cristine Watson (CYP)
Barbet, Cocker spaniel, Vachtelhund og Wetterhound: Shaun
Watson (CYP)
Alle øvrige deltagende raser: Lokodi C. Zsolt (ROM)
Gruppe 9
Bichon frisè, Bichon havanais og Bolognese: Shaun Watson (CYP)
Boston terrier, Coton de tulear og Lhasa Apso: Lokodi C. Zsolt
(ROM) Cavalier kings charles spaneil, Chinese crested, Alle
Puddle raser, Shih tzu, Tib spaniel og Tib terrier: Hanne L. Jensen
(DEN)
Alle øvrige deltagende raser: Polina Simic`(SRB)
Gruppe 10
Whippet: Salvador F. Janeiro (POR)
Alle øvrige deltagende raser: Åke Cronander (SWE)

  • Redigér
 
  • Redigér

Manuell og ordinær frist: 15.07.2019
forlenget frist: 15.07.2019
Kontakt tlf utstilling: 0047 95059176
Konto: 1080.19.19249
E post: utstillingshk@gmail.com
Info parkering:
Ta kontakt med Astrid på tlf: 971 79 593
For mer info angående parkering for vogner og bobiler. 

Generell info:
Hvis du har en valp på lørdag/søndag hvor ikke deltagende rase er med som voksen kan du sende en manuell påmelding til Jon Atle Andresen – utstillingshk@gmail.com ( reg.nr. rase og klasse) (hvis ureg. benytt NKK`s manuelle påmeldingskjema- kan lastes ned på mohk.no) Valper dømmes i første rekke av rasedommer, men hvis stor påmelding opprettes en valpedommer. Kun dommerendring voksne hunder gir rett til tilbakebetaling av påmeldingsavgift. Må meldes fra FØR rasen starter.
Dommerendring samme rase mellom de respektive dager, regnes ikke som dommerendring.
Vi kårer beste hund fra Moss og Omegn på søndagen.
Dommer voksen: Cristine Watson – Valp: Ionescu